Vitajte

A všade máte blízko...

Villa Severka je apartmanové ubytovanie na súkromí v turisticky vyhľadávanej oblasti Vysokých Tatier. Penzión sa nachádza v Starom Smokovci medzi Hrebienkom a Jakubkovou lúkou vo Vysokých Tatrách.

Apartmánové ubytovanie na súkromí je umiestnené v tichom prostredí obklopený malebnou panorámou Vysokých Tatier.

Naša poloha v Starom Smokovci bude vaším východiskovým bodom pre všetky aktivity vo Vysokých Tatrách.

Okolie apartmánového ubztovania Villa Severka poskytuje možnosti pre výlety za prírodnými krásami, turistickým oddychom, lyžiarskymi zážitkami alebo kúpeľnou turistikou.

Presvedčte sa sami aké je ubytovanie v 6. priestranných apartmánoch s plne vybavenou kuchyňou, sociálnym zariadením,obývacou miestnosťou, pripojením k internetu zdarma a vlastným parkovacím miestom.

Apartmány sú prispôsobené rodinám a dvojiciam, ktoré hľadajú oddych, súkromie a pohodlie ubytovania a chcú načerpať nové sily na zdravom tatranskom vzduchu.

V objekte je pre našich hostí k dispozícii vyhrievaná lyžiareň alebo miestnosť pre odkladanie bicyklov, ktoré vám v letnom období radi zapožičiame.

Villa Severka svojou architektúrou a atmosférou zapadá do vysokohorského prostredia a poskytuje dokonalú rodinnú rekreáciu.

Užite si príjemnú atmosféru, jedinečné prostredie a nadštandardné služby. Príďte a presvedčte sa aj vy, že na polohe ozaj záleží. Tešíme sa na vašu návštevu!

Akciové balíčky

víkendový pobyt v Tatrách

18.04.2017-15.06.2017
víkendový pobyt v Tatrách

Víkendový pobyt min. na dve noci zľava z cenníkovej ceny za apartmán /noc 10%