Wellness

Zrelaxujte sa vo wellness hotela Atrium. Aby sme našim ubytovaným klientom poskytli ešte viac komfortu a služieb, máme pre Vás špeciálnu ponuku, ktorá platí len pre ubytovaných hostí. Možnosť navštíviť Wellnes & Spa v susednom hotely Atrium, len 20 metrov od ubytovania Villa Severka.

Wellness & Spa v hotely Atrium

Wellness 4 Nezabudnuteľný zážitok Vám ponúka podzemný vitálny svet v hotely Atrium. Zaujímavé architektonické riešenie vytvára ideálne podmienky pre odpočinok. Ponorte sa do atmosféry relaxu a regenerácie. Vychutnajte si lipovú, mentolovú a citrusovú parnú saunu, suchú fínsku a kolibu saunu, tepidáriá, vírivú vaňu s kapacitou pre 12 osôb prípadne sprchový svet. Profesionálny maséri Vám budú k dispozícii, aby Vám poskytli svoje kvalitné masérske služby.
Wellness 2 Úplnou novinkou je SOTHYS ProSpa Concept, ktorý predstavuje celkový relaxačno – uvoľňujúci koncept s účinnými ošetreniami, ktorý sa opiera o špičkovú kozmetickú technológiu a zmyslové prostredie. Výsledkom týchto kúr je nie len krásna pokožka celého tela, ale aj harmonizácia tela a ducha.